Přejít na: Obsah | Menu | Patička
Data v dobrých rukou
data v dobrých rukou

Outsourcing

Mít mezi svými zaměstnanci špičkové odborníky na všechny technologie vašich informačních systémů je nákladný a v některých případech i velmi těžce realizovatelný úkol. Řešením je outsourcing činností spojených s provozem částí nebo i celého IT oddělení.

Nenabízíme úplné vyčlenění všech IT činností, ale v rámci našeho zaměření zajišťujeme outsourcing specifických částí IT provozu např. zálohování, archivace dat, správy a monitorování provozu zařízení pro ukládání dat, udržování dokumentace a pravidelné testy DR, atd.

Naši specialisté mohou zcela převzít zodpovědnost za provoz vyčleněných systémů nebo pouze jednotlivých kritických činností jako např. jejich správu a obnovu dat, přičemž běžná administrace může zůstat pro lepší flexibilitu ve vašich rukou. Získáte tak mnohaleté zkušenosti a rozsáhlé odborné znalosti našich specialistů v oblastech, které nejsou pro vaši hlavní činnost přímo klíčové, ale přitom je provoz vaší společnosti na nich více či méně závislý. Vyřešíme za vás konkrétní problémy, které vzniknou při provozu, postaráme se o rutinní každodenní správu, proaktivně vás upozorníme na rizika, která se mohou objevit v životním cyklu vašich systémů a navrhneme jejich řešení.


Ukládání a ochrana dat


Přejít na: Obsah | Menu | Patička