Přejít na: Obsah | Menu | Patička
Data v dobrých rukou
data v dobrých rukou

Zálohování

O důležitosti zálohování jako prostředku pro minimalizaci dopadu rizik dnes již pochybuje jen málokdo. Ale zálohování řeší pouze polovinu celého problému. K čemu jsou terabyty dat v zálohách, když jejich obnova selže? K čemu je 10 verzí databáze zákazníků denně, když její obnova bude trvat týden? K čemu tolik investic a práce, když potřebná data nebudou dostupná v požadovaný čas a požadované kvalitě?
Naši specialisté po analýze vašich požadavků a prostředí navrhnou řešení, které zajistí požadovanou dobu uchovávání dat i rychlost obnovy od rozsáhlých databází až po „office“ soubory vašich zaměstnanců. Máme zkušenosti s návrhem a realizací projektů v prostředí velkých korporací i malých podniků, ve státní správě i v neziskových organizacích. Společně najdeme řešení, které nebude orientované pouze na jeden produkt, ale přinese synergii z kombinace existujících řešení v oblasti datových úložišť i specializovaného softwaru. Řešení plně integrujeme do existujících plánů kontinuity. V případě, že plány kontinuity neexistují nebo jsou zastaralé, vytvoříme ve spolupráci s vašimi zaměstnanci nové.
Vašim zaměstnancům odpovědným za dostupnost dat poskytneme školení a systematickou podporu související s provozem dodaného řešení ve všech fázích životního cyklu projektu nebo můžeme zcela převzít odpovědnost za provoz a dostupnost celého systému zálohování.

Pro provoz zálohovacích řešení zajišťujeme rovněž dodávky spotřebního materiálu, datových, čisticích i WORM pásek pro všechny typy zálohovacích technologií, jako jsou: LTO Ultrium, T10K Titanium, 3592 Jaguar, DDS, AIT, aj.
Na vyžádání vám zajistíme označení pásek konkrétními čárovými kódy přímo výrobcem. Jako jedni z mála v ČR standardně nabízíme i zakázkovou výrobu a dodávku samotných čárových kódů různých typů, libovolných datových řad, barevné skladby a orientace (vč. technologie RFID).


Ukládání a ochrana dat


Přejít na: Obsah | Menu | Patička