Přejít na: Obsah | Menu | Patička
Data v dobrých rukou
data v dobrých rukou

Virtualizace aplikací / VDI

Téměř každý, kdo dnes působí ve sféře IT, se s pojmem virtualizace setkal, a to zejména v rovině serverové virtualizace. Stále více se však do popředí zájmu dostává oblast desktopové virtualizace, či virtualizace aplikací. Pro tyto projekty je typické přesunutí zátěže z desktopových PC do datacentra, kde zejména výkon použitého diskového systému zásadním způsobem ovlivňuje výslednou funkčnost celého řešení. Obvykle ale správci aplikací a desktopů nemají dostatek informací o potřebách výkonu pro své projekty. Spolehlivě navrhnout klíčovou část patřící diskovému systému a zvolit vhodnou architekturu akcelerace výkonu nelze bez komplexních znalostí celé problematiky i bolestně získaných zkušeností.

Systémoví inženýři ze společnosti STORAGE ONE, a.s. se virtualizací aplikací a VDI zabývají téměř od samotného vzniku tohoto oboru a jsou připraveni se v případě potřeby s vámi o své znalosti a zkušenosti podělit. I pokud se rozhodnete pro realizaci projektu VDI jinou firmou, neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultací v oblasti návrhu a výkonu diskového systému pro tyto projekty.

Naši specialisté jsou rovněž k dispozici pro konzultace a další formy spolupráce i společnostem, jejichž zaměřením je právě problematika virtualizací aplikací a VDI.


Ukládání a ochrana dat


Přejít na: Obsah | Menu | Patička